CNC Abkant Büküm

16.03.2022
452
CNC Abkant Büküm

CNC Abkant Büküm Nedir?

CNC Abkant sac metali istenilen forma getirmeye yarayan makinelere verilen addır. Hidrolik, hybrid, ve servo motorlu türleri hatta daha ilkel olarak istasyon şeklinde modelleri mevcuttur.

CNC Abkant Nasıl Çalışır?

CNC Abkant, hidrolik türlerinde malzemenin kalınlığı verilmek istenen açı gibi bilgiler kontrol paneli yardımı sayesinde makineye girilir. Sac metale hidrolik kuvvetle basınç uygulanması ile sac metal istenilen forma getirilir. Servo motorlu abkant türlerinde ise bu basınç servo motorlar ve kayış kasnağın sıkışması ile elde edilerek sac metal istenilen forma getirilir.

Fason CNC Abkant Büküm Nedir?

CNC Abkant büküm, firmaların formlu sac metale ihtiyaç duymaları halinde bu işi yapan firmalardan yardım alarak ihtiyaç duydukları çözümlere kavuşmalarını sağlar.

CNC Abkant Büküm Süreci Nasıl İşlemektedir?

Firmalardan gelen istekler doğrultusunda cad programlarında tasarım sürecimiz başlar. İlk olarak CNC Lazer veya CNC Punch makinemizde parçamız hassas bir şekilde kesilir. Son teknoloji makinelerimiz sayesinde parçalar bükülerek sizlerin istediği forma getirilir.

CNC Abkant İle Hangi Bükümler Yapılabilir?

CNC Abkant ile kalıpların uyumu halinde istenilen her büküm yapılabilir. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçiniz.

CNC Abkant Bükümde Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

CNC Abkant büküm fiyatlandırması parçaların sayısına, malzemenin kalınlığına ve saca verilecek forma göre değişmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.