Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Elektrik Panosu

Elektrik panoları, elektrik enerjisinin üretilen noktadan tüketilen noktaya kolay ve güvenli bir şekilde ulaşması için gerekli malzemelerin toplandığı yerdir. Kullanım amacına göre değişik şekilde isimlendirilirler. Dikili tip (Kompanzasyon panoları, AG-OG Panolar, Busbar Panoları, Sayaç Panoları), Harici tip (AG Dağıtım Panoları, Trafik Sinyaliz Panoları, Şantiye Panosu, Priz Dağıtım Panosu vb.), Duvar Tipi(Bina Dağıtım Panosu, Trifaze Sayaç Panosu, Monofaze Sayaç Panosu, Priz Panosu, Camlı Dağıtım Panoları – Sıva Altı Sıva Üstü Olmak Üzere) ve Tüm Ölçülerinize Özel Panolar

Üretmiş Olduğumuz Elektrik Panoları

Lazer Kesim

Teknolojik alt yapımızının bir ürünü olarak yaptığımız işi detaya indirmek amacı ile lazer kesim makinamız ile istenilen ebat ölçü ve kalınlıkta sac işleme merkezimiz hızla gelişmekte ve hizmet vermektedir.


Cnc Punch Kesim

Teknolojik alt yapımızının bir ürünü olarak yaptığımız işi seriye bağlamak amacı ile punch kesim makinamız ile istenilen ebat ölçü ve kalınlıkta sac işleme merkezimiz hızla gelişmekte ve hizmet vermektedir.


Cnc Abkant Büküm

İnce işlemeler ve kesimlerle yapmış olduğumuz sac işlemelerine şekil verme ve bu parçaları birleşime hazır etmek için modern ve teknolojik alt yapısı son teknoloji makinaları ile hızla gelişmekte ilerlemektedir.