Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

UĞUR PANO,1991 yılında Kayseri’de kurulmuştur. İlk olarak Kayseri’nin Eski Sanayi bölgesinde 50m² bir alanda faaliyete geçen Uğur Pano müşterilerinin memnuniyetini kazanarak büyümeyi hedeflemiştir. Bu doğrultuda artan iş hacmini karşılamak ve müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için 2008 yılında kapalı alanı 3000m² toplam 5000m² üretim tesisine taşınarak müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Uğur Pano üretim alanında; AG, OG, Busbar Panoları, Kompanzasyon Panoları, Kumanda Panoları, Kiosk Panolar, Bina Sayaç Panoları, Harici Tip Panolar, Sıva Altı-Sıva Üstü Panolar, Şaft Kapakları ve Tüm Özel Pano ve Kabin üretimi mevcuttur.

İmalat parkurumuzda; CNC Punch, CNC Fiber Lazer, Fiber Lazer Kaynak, NC Makas, Servo Abkant, CNC Abkant, Elektrostatik Boyahane Tesisi ve Bakır Delme Bükme Makinaları mevcut olup, her geçen gün yeni donanımlar ile kendimizi daha da geliştirmeye devam etmekteyiz. 

Belirlediğimiz politika ve hedeflere ve uygun şekilde kendini sürekli geliştirmek amacı ile Yerli Malı Belgesi TIP TEST Belgesi, TSE ve CE AT, ISO 9001-2015, ISO 14001-2015 ve 45001-2018 Uygunluk Belgelerini alarak sektördeki tecrübesini sertifikalandırmıştır.

Misyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, elektrik panosu ve metal işleme hizmetlerini, Türkiye’nin yanı sıra tüm Dünya’da tüketicilerle buluşturup, müşterilerimizin kendilerini iyi hissedeceği ve güvenli elektrik panoları yapıp daha rahat ortamlar sunarak sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Vizyonumuz

Ürün çeşitliliği, alternatif çözümler ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Hem kaliteli hem fiyat konusunda müşterilerin memnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak. Teknoloji çağının getirdiği yeniliklere ayak uydurarak hiç bir zaman bu çağdan geri kalmayarak işin kalitesini her daim yukarıda tutmak. “Elektrik Panosu” ve “Sac Metal” işlerimizi uluslararası ve ulusal standartlara ve yasal mevzuatlara bağlı olarak gerçekleştirmek.

Enerjide Daima Yukarı.
Her zaman daha iyisi için sizde UĞUR’u tercih edin.